Dětský den ve školní družině a klubu

Na školním dvoře u ZŠ Buttulova se to 31. května odpoledne dětmi jen hemžilo. Téměř 140 se jich zúčastnilo oslavy Dne dětí (dalších 45 žáků se omluvilo).

Zde pro děti jejich vychovatelky, jako už každoročně, připravily jedenáct zábavných „koutků", kde děti soutěžily ve dvojici. U každé disciplíny byly, díky sponzorům, odměněni vždy oba soutěžící.

Děti skákaly v pytlích, zazávodily si v běhu, ve skoku z místa, a přes švihadlo, házely na koš, v petangu, ve zručnosti motání provázku s beruškou, vzduchem létaly barevné kroužky, balancovalo se míčkem na pálce, roztočily obruče, zkusily i štěstí v tombole.

Nakonec pro děti nechybělo malé  občerstvení a na rozloučenou si odnášely nafouknuté balónky; ty jim dopoledne připravili dva studenti pedagogické školy, které působili dva týdny jako praktikanti ve školní družině.

Helena Lorencová,
vychovatelka ŠD a ŠK

Poděkování sponzorům oslav MDD ve ŠD a ŠK

• Čokoláda, cukrárna – Lenka Kalinová, DiS
  • DM drogerie  - p. Dagmar Šeredová
  • H&B svět klíčů – p. Radomír Mizera
  • Kavárna Chotěboř – Jana Fialová
  • Městská policie Chotěboř
  • p. Ilona Krédlová
  • Papírnictví U školy – p. Petra Mifková
  • TPCA – p. Radim Vlačiha
  • ZŠ Buttulova

Děkujeme za finanční podporu, drobné dárky do soutěží a za pomoc při organizaci.

Kolektiv vychovatelek
                                    ŠD a ŠK při ZŠ Buttulova