Třídenní výjezdní seminář v rámci projektu

Grantový projekt „Přispějme k ještě kvalitnější a modernější výuce na ZŠ Chotěboř Buttulova"
v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Od 14. do 16. května se pedagogické sbory základních škol v Libici nad Doubravou a Chotěboři, Buttulově ulici zúčastniy třídenního výjezdního semináře v rámci projektu „Přispějme k ještě kvalitnější a modernější výuce na ZŠ Buttulova Chotěboř". Seminář byl zaměřen na využití moderních vyučovacích metod.
    Měl jednak teoretickou část, kdy jsme si pod vedením lektora Mgr. Zdeňka Dlaboly utřídili řadu moderních pojmů ve vyučovacích metodách a cílech pedagogického procesu a jednak část praktickou, kdy jsme si vzájemně zhodnotili náměty připravovaných projektů. Prvně jsme si vyzkoušeli naše nové notebooky a dataprojektory, které jsme v rámci projektu pořídili.
    Výjezdní seminář se uskutečnil ve Vinařském a kulturním centru Sádek v Kojeticích na Moravě, kde nám jeho pracovníci vytvořili velmi dobré podmínky pro celý seminář.

PaedDr. Zdenka Kőnigsmarková, ředitelka školy