Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

Na závěr projektu

30. června skončil náš projekt. Zbývá trochu bilancovat, vzpomínat a hlavně i nadále používat a rozšiřovat, co začal.

Podařilo se vytvořit soubor 12 metodik vhodných pro 1. i 2. stupeň základní školy, pro málotřídní školy a pro zájmové vzdělávání. Obě partnerské školy získaly i další vybavení didaktickou technikou a dalšími pomůckami.

Školám v okolí Chotěboře jsme soubor metodik na CD rozeslali ještě v červnu a věříme, že se jim alespoň něco bude hodit pro přípravu výuky. Pro další zájemce je soubor k dispozici ve škole.

Kromě vybavení a nově vzniklých metodik jsme získali i další dovednosti, zejména v administraci projektů, financovaných z ESF, dále v pořádání seminářů a konference, což jistě využijeme i v dalších letech. Poděkování patří všem pracovníkům realizačního týmu i všem, kdo nám pomáhali se zajišťováním seminářů a konference. Také pracovníkům krajského úřadu, kteří nám pomáhali s admistrativními záležitostmi a měli nekonečnou trpělivost s našimi dotazy. V neposlední řadě i Městu Chotěboř a Městysu Libice nad Doubravou za podporu našich aktivit.

PaedDr. Zdenka Kőnigsmarková